Tanec, hudba a umění všeobecně jsou nedílnou součástí mého života. Vyrůstala jsem v hudebně založené rodině a vystudovala jsem hru na housle na Konzervatoři v Českých Budějovicích a následně bakaláře na Pedagogické fakultě UK v Praze v oboru Hudební výchova – Hra na nástroj. 

  Krásu tance jsem poznala v roce 2005, kdy jsem začala navštěvovat kurzy tehdejší školy orientálního tance Samyah v Českých Budějovicích. Rozhodla jsem se tanci věnovat nejen pro jeho půvab a sílu, ale také pro potíže se zády. Tanec a pohyb všeobecně mne nabíjí energií a přináší mi radost a vitalitu.

  V roce 2007 jsem se stala členkou českobudějovické taneční skupiny Aiwa! Tribe, což mi otevřelo nové možnosti seberealizace a příležitost častějšího veřejného vystupování. Cítila jsem, že se potřebuji dále vzdělávat a poznávat nové dimenze orientálního tance. Absolvovala jsem semináře u mnoha výborných českých i zahraničních lektorů (např. Sheyla, Shereen, Mohamed Shahin, Suraiya, Jillina, Blanca Perdiguer aj.). 

Mé další taneční kroky velice ovlivnila přední česká tanečnice Eglal, která je vynikající tanečnicí s neuvěřitelným vnitřním nábojem. Uchvátil mne její ladný a elegantní styl tance a způsob jakým vede taneční hodiny. Při studiu v Praze jsem docházela na její kurzy balet orientu a v letech 2011 – 2014 jsem v jejím studiu vyučovala arabské flamenco a orientální tanec.

  V roce 2010 jsem začala s výukou orientálního tance a flamenca v Českých Budějovicích. V hodinách se snažím vytvářet pozitivní a přátelskou atmosféru. Svým studentkám předávám zkušenosti nejen taneční, ale i teoretické (historie a zajímavosti tance).

  Kromě klasického orientálního tance a folklórních egyptských tanců se věnuji arabskému flamencu. Inspiraci hledám ve španělské hudbě a tanci tamějších tanečníků. Fascinuje mě propojení španělské kytary a orientálních rytmů (bubnů).

 Ve svých choreografiích vycházím nejdříve z prvků španělského flamenca, které doplňuji prvky orientálního tance. Při výuce dbám na zdravé držení těla. V rozcvičkách užívám cviky z jógy, zvlášť se věnuji zpevnění zádových svalů, paží i středu těla. V další fázi své studentky učím vnímání hudby a harmonickému propojení těla s hudbou. Flamenco je temperamentní a rozmanitý tanec, který dokáže z člověka vybít všechny negace a zároveň ho nabít pozitivní energií.

  V letech 2010-2011 jsem vyučovala orientální tanec a flamenco ve škole orientálního tance Samyah v Holiday Fitness v Českých Budějovicích. 

  V září 2011 jsem otevřela s dalšími dvěma tanečnicemi, lektorkami a kamarádkami Khalidou a Dalal studio orientálního tance Oáza  v Českých Budějovicích.